Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про передачу матеріальних цінностей

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення керівника робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня від 28.05.2020р. №25, звернення комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради від 03.07.2020р. №560, від 08.07.2020р. №589, з метою проведення ІФА-тестів серед медичних працівників, запобігання та поширення коронавірусної інфекції на території Тернопільської міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Передати безоплатно з балансу комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр»Тернопільської міської ради матеріальні цінності на баланс комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» згідно додатку (додається).
2. Передачу-прийняття матеріальних цінностей здійснити відповідно до вимог чинного законодавства.
3. Комунальному некомерційному підприємству «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» забезпечити проведення ІФА-тестів серед медичних працівників для виявлення антитіл COVID-19.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.