Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження протоколу засідання конкурсного комітету

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», Правилами паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 р. № 1342,
рішенням міської ради від 06.07.2012 р. №6/22/6 «Про надання повноважень»,
рішенням виконавчого комітету від 13.06.2012 р. №978 «Про затвердження
Порядку проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити Протокол засідання конкурсного комітету з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі від 30.06.2020 року, (додається).
2. Управлінню транспортних мереж та зв’язку, протягом десяти календарних днів після затвердження протоколу засідання конкурсного комітету, укласти із переможцем конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування в місті Тернополі фізичною особою – підприємцем Липкою Степаном Степановичем договір з організації забезпечення паркування транспортних засобів в місті Тернополі, терміном на три роки, який вступає в дію з моменту підписання.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.