Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 13.04.2016 №286 «Про затвердження реєстрів послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2019р. №691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Додаток 1 до рішення виконавчого комітету від 13.04.2016 №286 «Про затвердження реєстрів послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі» доповнити наступними послугами, суб’єктом надання яких є управління соціальної політики:
1.1. А-13.6-36 «Призначення державної допомоги при народженні дитини»;
1.2. А-13.6-61 «Призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях».
2. Дані послуги надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі протягом 1 місяця з дня народження дитини, а також при наданні комплексної послуги «єМалятко» .
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є., заступника міського голови – керуючого справами, уповноваженого з питань системи управління якістю Хімейчука І.С.