Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2023 рік

Про демонтаж рекламних засобів

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про рекламу», «Про благоустрій населених пунктів», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», Порядком розміщення зовнішньої реклами в Тернопільській міській територіальній громаді, рішенням виконавчого комітету міської ради від 07.04.2015 № 276 «Про створення постійно діючої робочої групи», з метою приведення до належного стану рекламного простору територіальної громади, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Демонтувати рекламні засоби, які самовільно розташовані без дозволу на розміщення зовнішньої реклами згідно з додатком (додається).
  2. Постійно діючій робочій групі вжити заходи для організації проведення демонтажу рекламних засобів спеціалізованими підприємствами, установами та організаціями, у місячний строк з дати прийняття рішення.
  3. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології забезпечити фінансування проведення робіт з демонтажу.
  4. Комунальним підприємствам «Тернопільводоканал», «Тернопільміськсвітло», «Тернопільміськтеплокомуненерго», «Тернопільелектротранс», фірмі «Тернопільбудінвестзамовник», Тернопільському міському шляхово ремонтно-будівельному підприємству «Міськшляхрембуд», приватним підприємствам «Східний масив», «Люкс»,  «Наш дім», ТОВ «Коменерго Тернопіль З», «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу.
  5. Тернопільському міському РЕМ ВАТ «Тернопільобленерго» забезпечити від’єднання об’єктів зовнішньої реклами від електропостачання.
  6. Проведення робіт з демонтажу, приймання та зберігання демонтованих рекламних засобів постійно діючій робочій групі оформити відповідними актами. Видачу демонтованих рекламних засобів провести після сплати власником вартості робіт по демонтажу і вартості її зберігання згідно підтверджуючих документів.
  7. З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області.
  8. Управлінню цифрової трансформації та комунікацій зі ЗМІ опублікувати дане рішення в друкованих засобах масової інформації та оприлюднити на сайті Тернопільської міської ради.
  9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Ігоря Крисоватого.