Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про надання дозволу на дарування житлового будинку, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

При розгляді заяви та відповідних документів …, …, які зареєстровані за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, встановлено, що … бажає здійснити дарування житлового будинку за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я …. Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… належить на праві приватної власності … на підставі договору від 17.03.2012 року, акту здачі-приймання від 05.01.2016 року, довідки від 01.12.2015 року, виданих обслуговуючим кооперативом «Товариство індивідуальних забудівників «Бригада»». Малолітня дитина …, 14.12.2016 року народження, має право користування житловим приміщенням.

Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати … дозвіл на укладання договору дарування житлового будинку за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я …, де малолітня дитина …, 14.12.2016 року народження, має право користування житловим приміщенням.

2. Зобов’язати …, … зберегти за дитиною … житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв... 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.