Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження висновку служби у справах дітей управління сім’ї молодіжної політики та захисту дітей про підтвердження місця проживання дитини, … , 15.01.2013р.н., для її тимчасового виїзду за межі України

Розглянувши висновок служби у справах дітей управління сім’ї молодіжної політики та захисту дітей №100 від 30.06.2020 року про підтвердження місця проживання дитини …, 15.01.2013р.н., для її тимчасового виїзду за межі України, заяву … документи, передбачені пунктом 72-1 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» та інші документи, зібрані службою у справах дітей управління сім’ї молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради, встановлено, що дитина проживає за адресою: м. Тернопіль вул. … кв. …разом з матір’ю.
Враховуючи викладене, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”,частиною другою статті 19, частиною п’ятою статті 157 Сімейного кодексу України, пунктом 72-1 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008р. №866, відповідно до рішення комісії з питань захисту прав дитини №100 від 30.06.2020року, беручи до уваги відсутність інформації про наявність рішення суду про визначення місця проживання дитини з іншим із батьків або відкриття провадження у справі щодо визначення місця проживання дитини, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Затвердити висновок служби у справах дітей управління сім’ї молодіжної політики та захисту дітей про підтвердження місця проживання дитини …, 15.01.2013р.н., разом з матір’ю … за адресою: м. Тернопіль, вул. … кв…. для її тимчасового виїзду за межі України (висновок додається).
2. Дане рішення набирає законної сили у разі, коли протягом десяти робочих днів з дня прийняття, його не оскаржено.
3. Термін дії рішення – один рік з дня набрання ним законної сили.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.