Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в оренду майна комунальної власності

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про оренду комунального майна Тернопільської міської територіальної громади затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади» виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Надати в оренду суб’єктам підприємницької діяльності майно комунальної власності згідно з додатком (додається).
2. Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договори оренди на приміщення, вказані в п.1 даного рішення, з правом їх продовження на загальних підставах.
3. Зобов’язати орендарів, вказаних в додатку до даного рішення, питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлових приміщень здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.
4. Комунальному підприємству “Земельно-кадастрове бюро” в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю суб’єктам підприємницької діяльності, вказаним в додатку до даного рішення, а орендарям провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.