Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,«Про освіту»,«Про повну загальну середню освіту»,«Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Типовим положенням про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.01.2011 №59 (зі змінами), враховуючи рішення Тернопільської міської ради від 20.02.2026 № 8/55/41 «Про затвердження Плану формування мережі закладів освіти Тернопільської міської територіальної громади на 2026–2027 роки», з метою належного обліку майна комунальної власності та ефективного його використання, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1.Безоплатно передати майно з балансу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – медичний ліцей №15 імені Лесі Українки» Тернопільської міської ради Тернопільської області на баланс Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Тернопільської міської ради Тернопільської області згідно з додатком 1 (додається).
2. Безоплатно передати майно з балансу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – медичний ліцей №15 імені Лесі Українки» Тернопільської міської ради Тернопільської області на баланс Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області згідно з додатком 2 (додається).
3. Керівникам Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Тернопільської міської ради Тернопільської області, Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – медичний ліцей №15 імені Лесі Українки» Тернопільської міської ради Тернопільської області та Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області здійснити передачу-прийняття майна зазначеного в п.1 та п.2 рішення згідно вимог чинного законодавства.
4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.
