Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

22.02.17

99 Б.В.Ясеновський

Про встановлення режиму роботи закладам торгівлі та ресторанного господарства

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 24.01.2017р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити:

1.1. погоджений з власником цілодобовий режим роботи магазину-кафетерію «Оберіг» за адресою м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, 15а терміном на один рік (ФОП Ільків В.В., ідн. код …);

1.2. погоджений з власником нічний режим роботи до 02.00 год. магазину «Сатурн» за адресою м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса, 5 терміном на один рік (ФОП Мединська С.Г., ідн. код …);

1.3. погоджений з власником нічний режим роботи до 23.00 год. магазину «Аляска» за адресою м. Тернопіль, вул. В.Симоненка, 3 терміном на один рік (ФОП Мединська С.Г., ідн. код …);

1.4. погоджений з власником нічний режим роботи до 05.00 год. буфету «Абриколь» за адресою м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, 6 терміном на один рік (ТОВ «Абриколь», код ЄДРПОУ …);

1.5. погоджений з власником цілодобовий режим роботи павільйону «Поляна» за адресою м. Тернопіль, вул. Лесі Українки – бульвар Данила Галицького терміном на один рік (ФОП Кутний В.Б., ідн. код …);

1.6. погоджений з власником цілодобовий режим роботи павільйону «Ксюша» за адресою м. Тернопіль, вул. Генерала М.Тарнавського, 15а терміном на один рік (ФОП Шмирко Н.Р., ідн. код …);

1.7. погоджений з власником цілодобовий режим роботи павільйону «Ксюша» за адресою м. Тернопіль, вул. Тролейбусна, 8а терміном на один рік (ФОП Дерецька Г.Д., ідн. код …);

1.8. погоджений з власником цілодобовий режим роботи павільйону «Ксюша» за адресою м. Тернопіль, проспект Злуки, 9а терміном на один рік (ФОП Федчишин Н.Р., ідн. код …);

1.9. погоджений з власником цілодобовий режим роботи павільйону «Щедрик» за адресою м. Тернопіль, вул. Живова, 1а терміном на один рік (ФОП Сонсядик М.П., ідн. код …);

1.10. погоджений з власником цілодобовий режим роботи павільйону «Ксюша» за адресою м. Тернопіль, вул. Текстильна, 6а терміном на один рік (ФОП Фіней Н.С., ідн. код …);

1.11. погоджений з власником нічний режим роботи до 05.00 год. бару «Сіті» за адресою м. Тернопіль,Ю вул. Б.Хмельницького, 19 терміном на один рік (ФОП Чорнобай О.І., ідн. код …; ФОП Юхней Т.В., ідн. код …).

2.Зобов’язати суб’єкта господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції.

 

100 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

6.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-5 та видати свідоцтва.

 

101 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність Ш…

5.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-4 та видати свідоцтва.

 

102 Т.Г.Басюрська

Про переоформлення ордерів

Розглянувши заяви фізичних осіб, керуючись ст.ст.15, 61, 106 Житлового кодексу, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Переоформити ордер на квартиру №…

 

103 Т.Г.Басюрська

Про видачу ордера на ліжко-місце

Розглянувши заяву Марків Н.М. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Видати ордер на ліжко-місце в кімнаті №…

 

104 Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку

Розглянувши заяву Шелепи Н.В. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Примірним положення про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату №…

 

105 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

106 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору про поділ житлового будинку, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

 

107 Т.С.Корчак

Про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2016 рік

Заслухавши та обговоривши інформацію про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2016 рік, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1.Інформацію про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2016 рік взяти до відома (додається).

2.Управлінню економіки, промисловості та праці дану інформацію внести на розгляд сесії міської ради.

 

108 В.Й Бесага

Про намір передати в оренду майно комунальної власності

На підставі звернення КП «Тернопільбудінвестзамовник», керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя, затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук

 

109 В.Л.Кібляр

Про внесення змін в додаток 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.05.2016р. №376 «Про затвердження реєстрів»

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003р. №250, Указу Президента України «Про Державне агентство земельних ресурсів України» від 08.04.2011р. №445/2011 Державне агентство земельних ресурсів України (Держземагентство України), з метою задоволення потреб замовників щодо якості надання адміністративних послуг, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток 2 до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016р. №376 «Про затвердження реєстрів» :

1.1.Виключити з реєстру неадміністративних послуг виконавчих органів Тернопільської міської ради, неадміністративну послугу:

- №58 «Н-25-02 Видача довідки про наявність земельної ділянки»;

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - керуючого справами, уповноваженого з питань системи управління якістю Хімейчука І.С.

 

110 О.П. Похиляк

Про передачу на баланс будівлі

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного та раціонального використання майна комунальної власності міста, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню освіти і науки передати безкоштовно на баланс управління обліку та контролю за використанням комунального майна будівлю за адресою: м. Тернопіль вул. Стрімка, 6, площею 388,9 кв.м. балансовою вартістю 167852,0 грн.

2.Управлінню освіти і науки та управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна передачу – прийняття будівлі зазначеної в п. 1 оформити відповідними документами згідно з чинним законодавством.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

111 О.П. Похиляк

Про організацію харчування учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Тернополя у 2017 році

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання статті 43 Закону України «Про професійно-технічну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», рішення Тернопільської міської ради від 16.12.2016 № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», з метою забезпечення раціональним харчуванням учнів пільгових категорій у професійно-технічних навчальних закладах міста Тернополя виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Забезпечити організацію харчування учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2017 році.

2.Встановити вартість харчування одного учня у професійно-технічних навчальних закладах згідно з додатком 1 (додається).

3.Затвердити перелік категорій учнів, які звільняються від плати за харчування у 2017 році згідно з додатком 2 (додається).

4.Визначити Порядок організації харчування учнів, які забезпечуються безкоштовним харчуванням згідно з додатком 3 (додається).

5.Директорам професійно-технічних навчальних закладів харчування учнів здійснювати відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах».

6.Фінансування витрат на організацію харчування проводити в межах коштів, виділених з міського бюджету на професійно-технічну освіту.

7.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

112 О.І.Соколовський

Про розгляд заяви гр. Винницького О.В. щодо погодження проведеного перепланування квартири

Розглянувши заяву гр. Винницького Олега Володимировича, погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити здійснене гр. …

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації», об’єднанню співвласників багатоквартирних будинків «Є.Коновальця,17» внести зміни в інвентарну справу будинку, вказаного в п.1 рішення.

 

113 О.І.Соколовський

Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства Тернопільської міської ради «Тернопільміськліфт»

З метою подання до Господарського суду Тернопільської області заяви про визнання банкрутом комунального підприємства Тернопільської міської ради «Тернопільміськліфт», враховуючи рішення міської ради від 17.05.2012р. №6/21/17 (зі змінами), керуючись ст.111 Цивільного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради, ВИРІШИВ:

1.Затвердити проміжний ліквідаційний баланс комунального підприємства Тернопільської міської ради «Тернопільміськліфт», складений станом на 31.12.2016р., згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

114 В.В.Мединський

Про безоплатну передачу на баланс майна комунальної власності

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення комунального підприємства «Підприємство матеріально-технічного забезпечення», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна безоплатно передати на баланс комунального підприємства «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» нежитлові приміщення комунальної власності за адресою м. Тернопіль вул. Руська,23 загальною площею 633,7 кв.м. первісною (балансовою) вартістю 1856358,11грн., знос 1463897,70 грн.

2.Прийняття-передачу майна, зазначеного в п.1.рішення, оформити відповідними документами згідно чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

115 К.В.Калуш

Про роботу відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Заслухавши звіт начальника відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Калуш К.В., відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Калуш Катерини Вікторівни про роботу відділу взяти до відома згідно з додатком (додається).

 

116 Н.П.Кучер

Про виконання бюджету міста Тернополя за 2016 рік

Розглянувши підсумки виконання бюджету міста за 2016 рік, виконавчий комітет міської ради відзначає.

Формування дохідної частини бюджету 2016 року відбувалось із врахуванням змін до бюджетного та податкового законодавства,спрямованих на подальше зміцнення фінансового ресурсу місцевих бюджетів.

Як результат, за звітний період бюджет міста по доходах виконано на 102,3 відсотки. При уточненому плані 1690842,4 тис.грн надходження склали 1729560,9 тис.грн, з яких до загального фонду – 1649930,1 тис.грн. та до спеціального фонду –79630,8 тис.грн.

Ріст дохідної частини бюджету міста в цілому порівняно з попереднім роком становить 428400,2 тис.грн або 132,9 відсотків.

По власних доходах бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) виконання плану склало 104,9 відсотків, із запланованих 803884,1 тис.грн. до міської казни мобілізовано 843008,8 тис.грн, що порівняно з відповідним періодом минулого року більше на 226782,4 тис.грн або на 36,8 відсотків.

В структурі дохідної частини переважали податкові надходження – 729713,0 тис.грн або 42,2 відсотки, частка яких порівняно з минулим роком зросла на 3,0 відсотки, та міжбюджетні трансферти (дотації і субвенції ) – 886552,1 тис.грн або 51,2 відсотки , частка яких відповідно зменшилась на 1,4 відсотки. Щодо інших складових дохідної частини, то питома вага неподаткових надходжень (96177,5 тис.грн) в доходах бюджету становила 5,6 відсотків та порівняно з 2015 роком зменшилась на 1,2 відсотки, доходів від операцій з капіталом (12673,0 тис.грн) – 0,7 відсотків, що порівняно з 2015 роком менше на 0,3 відсотки, цільових фондів ( 4445,3 тис.грн) - 0,3 відсотків, практично залишившись на рівні минулого року.

Доходи загального фонду бюджету міста при плані 1630279,7 тис.грн склали 1649930,1 тис.грн та виконані на 101,2 відсотки, а його власні надходження - на 102,7 відсотків, із запланованих 743770,4 тис.грн фактично надійшло 763827,1 тис.грн.

Найбільшу питому вагу у власних доходах бюджету міста як в цілому, так і його загального фонду зокрема (50,2 та 55,4 відсотків), займає податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), поступлення по якому склали 423427,4 тис.грн. Планове завдання по ПДФО виконано на 100,5 відсотків, додатково одержано 1982,6 тис.грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року за співставними даними (за діючою ставкою 18%) досягнуто приріст його поступлень - 20,5 відсотків або 72121,6 тис.грн.

Слід зазначити, що структура загального фонду бюджету порівняно із попереднім роком зазнала певних змін за рахунок збільшення ставки ПДФО із 15-ти до 18-ти відсотків, запровадження специфічної ставки акцизного податку від реалізації палива у розмірі 0,042 євро, встановлення нових надходжень, таких як адміністративні збори за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, тощо.

Крім ПДФО, важливим дохідним джерелом бюджету міста є податок на майно, який складається з плати за землю, транспортного податку та податку на нерухомість. При плані 92813,3 тис.грн поступлення податку на майно склали 97102,6 тис.грн або 104,6 відсотків.

В частині податку на майно перевиконано план по платі за землю на 1853,9 тис.грн або на 2,4 відсотки, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2452,3 тис.грн або на 16,1 відсотки..

Також внаслідок перевиконання плану, до загального фонду бюджету міста додатково залучено єдиного податку – 6580,1тис.грн, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 6098,5 тис.грн, частини чистого прибутку КП – 1007,9 тис.грн, орендної плати за користування комунального майна – 1222,5 тис.грн, тощо.

Зверх плану надійшли « Інші надходження» за КБК 21080500 та 24060300, так за КБК 21080500 виконання плану склало 101,7 відсотків, за КБК 24060300 – 146,1 відсоток.

В той же час по транспортному податку при плані 1600,0 тис.грн поступлення склали 1583,1 тис.грн або 98,9 відсотків, невиконання пояснюється існуючою заборгованістю по сплаті даного платежу. Невиконання плану має місце по податку на прибуток комунальних підприємств в сумі 156,2 тис.грн, що в основному пояснюється поверненням переплат за минулі роки по КП «Тернопільводоканал» в сумі 178,9 тис.грн та зменшенням порівняно з попереднім роком кількості платників внаслідок збитковості комунальних підприємств. Також недовиконано планові показники по певних неподаткових надходженнях: по платі за надання інших адмінпослуг (план – 11951,3 тис.грн., факт –11727,3 тис.грн, недоодержано 224,0 тис.грн) - за рахунок спаду поступлень порівняно з попереднім роком внаслідок реорганізації установ, які справляли цю плату, по державному миту ( план – 10420,0 тис.грн., факт – 6647,5 тис.грн, недоодержано 3772,5 тис.грн ) - у зв’язку із спадом порівняно з відповідним періодом минулого року надходжень мита за вчинення нотаріальних дій та мита за видачу паспортів (насамперед, у зв»язку із відкриттям відділень Міграційної служби в районах та відміною з 1.10.2016р. держмита за видачу закордонних паспортів).

Вагомою складовою доходів бюджету міста є міжбюджетні трансферти (дотації та субвенції). Так, у 2016 році відповідно до доведеного плану одержано стабілізаційну дотацію в сумі 3400,0 тис.грн, освітню субвенцію з державного бюджету – 188813,4 тис.грн, освітню субвенцію з обласного бюджету – 2500,0 тис.грн, медичну субвенцію з державного бюджету – 140066,2 тис.грн, субвенцію на здійснення заходів соціально-економічного розвитку – 2000,0 тис.грн, іншу субвенцію – 100,0 тис.грн, субвенцію на будівництво житла для сімей загиблих учасників АТО – 3455,8 тис.грн.

Медична субвенція з обласного бюджету (на відшкодування медичних послуг мешканцям Байковецької ОТГ) надійшла в сумі 1384,5 тис.грн при плані 1400,0 тис.грн, субвенції соціального спрямування – 544383,1 тис.грн при плані 544773,9 тис.грн.

Спеціальний фонд в дохідній частині бюджету міста склав 4,6 відсотків і надійшов в сумі 79630,8 тис.грн, що на 31,5 відсотків перевищило планове завдання та дало можливість додатково залучити 39124,8 тис.грн коштів цільового призначення. Порівняно з попереднім роком досягнуто приріст доходів спеціального фонду на 6524,5 тис.грн або на 8,9 відсотків.

Спеціальний фонд формувався за рахунок власних надходжень бюджетних установ і організацій – 48787,2 тис.грн або 61,3 відсотків, цільового фонду соціально-економічного розвитку міста – 4445,3 тис.грн або 5,6 відсотків, коштів від відчуження майна, що знаходиться у комунальній власності – 4040,9 тис.грн або 5,1 відсотків, надходжень від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення – 8632,1 тис.грн або 10,8 відсотків, коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста – 12813,1 тис.грн або 16,1 відсоток.

Практично по всіх складових спеціального фонду планові завдання перевиконано. Так, зверх плану мобілізовано 40,9 тис.грн надходжень від відчуження майна, що знаходиться в комунальній власності, 680,7 тис.грн коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, 6813,1 тис.грн коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту. Перелічені джерела є складовими бюджету розвитку міста, який при плані 17951,5 тис.грн становив 25486,1 тис.грн, що дозволило спрямувати на видатки капітального характеру додаткові 7534,6 тис.грн.

Значне перевиконання плану досягнуто по власних надходженнях бюджетних установ, при запланованих коштах в сумі 37588,6 тис.грн фактично надійшло 48787,2 тис.грн або 129,8 відсотків, в основному, за рахунок збільшення благодійних внесків, грантів та дарунків та надходження бюджетних установ від додаткової діяльності.

Цільовий фонд соціально-економічного розвитку міста при плані 4053,2 тис.грн надійшов в сумі 4445,3 тис.грн або 109,7 відсотків.

Кошти, які надійшли до міського бюджету, дали можливість в цілому забезпечити виконання видаткової частини бюджету до річного плану на 96,7 відсотків та спрямувати на фінансування галузей – 1723698,2 тис.грн, в тому числі по загальному фонду –1383664,5 тис. грн. і по спеціальному –340033,7тис. грн.

За рахунок отриманих коштів профінансовано заклади освіти на 495494,5тис.грн, охорони здоров’я – на 186210,6тис.грн, культури - на 44074,1тис.грн, соціального захисту - на 561666,9 тис.грн., на утримання житлово-комунального господарства - на 216941,4тис.грн. Проведено виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ та здійснено оплату комунальних послуг та спожитих у звітному періоді енергоносіїв, на що направлено відповідно 533089,6 тис.грн. та 77003,2тис.грн., або 30,9 та 4,5 відсотків всіх видатків бюджету.

Протягом 2016 року 7 раз проводилися зміни до бюджету міста. В результаті чого на утримання галузей міста було направлено кошти на :

- заробітну плату з нарахуваннями – 68901,2 тис.грн.

- медикаменти – 930,9 тис.грн.

- продукти харчування – 4926,4 тис.грн.

- капітальні видатки - 174858,2 тис.грн., та інші видатки.

Поряд з позитивними результатами роботи, станом на 31.12.2016 року допущено кредиторську заборгованість по трансфертах з державного бюджету на соціальні виплати в сумі 115312,6 тис.грн, в тому числі за рахунок недоотримання субвенцій з державного бюджету на надання пільг і субсидій населенню по комунальних послугах - 112623,7тис.грн., нарахування яких здійснюється відповідно до п.6 ст.48 Бюджетного кодексу України незалежно від визначених на цю мету бюджетних призначень, та по відшкодуванню коштів на пільговий проїзд громадян - 2688,9 тис.грн.

Виходячи з вищенаведеного та керуючись ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт про виконання бюджету міста за 2016 рік згідно з пояснюючою запискою та додатками 1-13 взяти до відома (додається).

2.Фінансовому управлінню підготувати звіт про виконання бюджету міста Тернополя за 2016 рік на затвердження міською радою.

3.Розпорядникам коштів посилити контроль за використанням бюджетних коштів, забезпечувати своєчасну виплату заробітної плати, оплату спожитих енергоносіїв та неухильне виконання п.12 рішення Тернопільської міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 „Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік”.

 

117 Н.П.Кучер

Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 „Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік”

Розглянувши пропозиції фінансового управління про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016 року № 7/13/21 "Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Погодити проект рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016 року № 7/13/21 "Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік " (додається) і внести його на розгляд сесії міської ради.

 

118 М.В.Горішний

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 р. №376 «Про затвердження реєстрів»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», «Про адміністративні послуги», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства», «Про архітектурну діяльність», «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись рішенням міської ради від 18.08.2015 р. № 6/61/29 «Про створення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Тернопільської міської ради», постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 671 «Деякі питання діяльності органів державного архітектурно будівельного контролю» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 р. №376 «Про затвердження реєстрів», а саме:

Послугу ДДХ 1.4/27-03 читати в наступній редакції «Видача сертифіката про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, який належить до ІV категорії складності (розташованих в межах міста Тернополя)».

2.Внести зміни в додаток 2 до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 р. №376 «Про затвердження реєстрів», а саме:

Послугу Н-27-04 читати в наступні редакції «Повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації про початок виконання підготовчих/будівельних робіт»(об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючого справами, уповноваженого з питань системи управління якістю І.С.Хімейчука.

 

119 Р.Д.Левчук

Про надання в оренду ТзОВ «Бонус Медікус» нежитлове приміщення в Комунальному підприємстві «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно рішення сесії міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення ТзОВ «Бонус Медікус», згідно з додатком (додається).

2.Комунальному підприємству «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря погоджувати з управлінням з питань містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради питання перепланування та реконструкції приміщень у встановленому порядку.

4.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

120 Р.Д.Левчук

Про намір передати в оренду об’єкти комунальної власності

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р.№6/9/14 виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

121 Ю.П.Дейнека

Про демонтаж рекламних засобів

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та «Про рекламу», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» від 29.12.2003 №2067, Правилами благоустрою міста Тернополя, Правилами розміщення зовнішньої реклами в місті Тернополі, Положенням про узгодження дій між структурними підрозділами та комунальними підприємствами Тернопільської міської ради, задіяними у сфері зовнішньої реклами, затверджене рішенням виконавчого комітету міської ради від 29.02.2012 №284, Про створення постійно діючої робочої групи, затвердженої рішеннями виконавчого комітету від 07.04.2015 №276, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Демонтувати рекламні засоби, які встановлені самовільно, тобто без дозволу на розміщення зовнішньої реклами згідно з додатком (додається).

2.Постійно діючій робочій групі вжити заходи для організації проведення демонтажу рекламних засобів не пізніше десятого робочого дня з дати прийняття рішення.

3.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології забезпечити фінансування проведення робіт з демонтажу.

4.Комунальним підприємствам «Тернопільводоканал», електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго», «Міськшляхрембуд» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу.

5.Тернопільському міському РЕМ ВАТ «Тернопільобленерго» забезпечити від’єднання об’єктів зовнішньої реклами від електропостачання.

6.Проведення робіт з демонтажу, приймання та зберігання демонтованих рекламних засобів Тернопільському міському шляхово ремонтно-будівельному підприємству «Міськшляхрембуд» і постійно діючій робочій групі оформити відповідними актами. Видачу демонтованих рекламних засобів провести після сплати власником вартості робіт по демонтажу і вартості її зберігання згідно підтверджуючих документів.

7.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників ГУНП України в Тернопільській області.

8.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній» і оприлюднити на сайті Тернопільської міської ради.

9.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

122 Л.Я.Бобрівець

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 13.04.2016 №286

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04.2016 №286 «Про затвердження реєстрів послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі»:

1.Доповнити додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради наступними адміністративними послугами:

1.1.А-24-04 - «Надання дозволу на укладання договору про припинення права на аліменти на утримання дитини (дітей), в зв’язку із передачею батьком права власності на майно на ім’я дитини (дітей)».

1.2.А-24-08 - «Надання дозволу на зняття грошових заощаджень від імені малолітньої (неповнолітньої) дитини».

2.В графі «Назва виконавчого органу» читати «Служба у справах дітей».

3.Додаток 3 до рішення викласти в новій редакції згідно з додатком 1 (додається).

4.Додаток 4 до рішення викласти в новій редакції згідно з додатком 2 (додається).

5.Визнати такими, що втратили чинність п.п. 1.2 – 1.3 рішення виконавчого комітету міської ради від 23.11.2016 № 974 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.04.2016 №286».

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича, заступника міського голови - керуючого справами, уповноваженого з питань системи управління якістю І.С. Хімейчука.

 

123 М.Т.Чашка

Про надання грошової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 17.02.2017 №3, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 6 ветеранам, інвалідам ветеранської організації Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області в розмірі 250 гривень кожному, на загальну суму 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень, згідно з додатком (додається).

2.Надати грошову допомогу на лікування:

-…

 

124 М.Т.Чашка

Про затвердження Положення «Про порядок надання пільг з міського бюджету реабілітованим особам, членам їх сімей та ветеранам ОУН - УПА»

Рішення втратило чинність відповідно до рішення ВК від 06.02.2019р. №126

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 1.11.2017р. №769

Керуючись рішенням сесії міської ради № 7/12/152 від 21.10.2016 року «Про внесення змін в рішення міської ради від 24.11.2015 року № 7/2/6 «Про затвердження Програми «Турбота» на 2016 – 2018 роки», Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “ Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні”, з метою соціальної підтримки матеріального становища учасників ОУН - УПА, жертв політичних репресій, реабілітованих та їх сімей, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Положення «Про порядок надання пільг з міського бюджету реабілітованим особам, членам їх сімей та ветеранам ОУН - УПА », згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

125 О.П. Похиляк

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», та розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Марущак Олени Ігорівни, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області фізичній особі – підприємцю Марущак Олені Ігорівні, згідно з додатком (додається).

2.Тернопільській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

126 О.П. Похиляк

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 26 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», та розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Сарабун Світлани Богданівни, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 26 Тернопільської міської ради Тернопільської області фізичній особі – підприємцю Сарабун Світлані Богданівні, згідно з додатком (додається).

2.Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 26 Тернопільської міської ради Тернопільської області в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

127 О.П. Похиляк

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», та розглянувши звернення директора ТОВ «Софілайт-Т», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області ТОВ «Софілайт-Т», згідно з додатком (додається).

2.Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

128 О.П. Похиляк

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», та розглянувши звернення директора ТОВ «Інвестком», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області Товариству з обмеженою відповідальністю «Інвестком», згідно з додатком (додається).

2.Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

129 О.П. Похиляк

Про намір передати в оренду майно комунальної власності міста

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні», положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

130 О.П. Похиляк

Про підвищення тарифних розрядів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016р. № 974 «Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002р. № 1298» з метою підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, фінансування якого здійснюється за рахунок місцевого бюджету, виконавчий комітет ВИРІШИВ:

1.Здійснити з 01 лютого 2017 року підвищення посадових окладів на два тарифних розряди педагогічним працівникам Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року N 974 "Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. №1298".

2.Управлінню освіти і науки Тернопільської міської ради (О.П.Похиляк) внести відповідні зміни у штатні розписи згідно п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

131 О.П. Похиляк

Про встановлення плати за харчування та порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах м. Тернополя

Пункти 1-11 втратили чинність відповідно до рішення ВК від 21.03.2018р. №236

На виконання ст.93 Бюджетного кодексу України, Законів України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 № 911-VIII, «Про дошкільну освіту» , «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 року № 667 ( Із змінами від 08.04.2016 N 402 (z0670-16) «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», з метою забезпечення дітей дошкільного віку повноцінним збалансованим харчуванням, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Пункти 1-11 втратили чинність відповідно до рішення ВК від 21.03.2018р. №236

1.Встановити з 01.03.2017 року плату за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах м. Тернополя на одну дитину в день:

– 18 грн. 50 коп. в І молодших групах з терміном перебуванням дітей 10 год. 30 хв., 12 годин;

– 19 грн. 50 коп. В І молодших групах з цілодобовим перебуванням дітей;

– 22 грн. 00 коп. в дошкільних групах з терміном перебування дітей 10 год. 30 хв., 12 годин;

– 23 грн. 00 коп. в дошкільних групах з цілодобовим перебуванням дітей.

2.Для дітей, які проживають у м. Тернополі і виховуються у дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах встановити батьківську плату на одну дитину в день:

– 11 грн. 50 коп. в І молодших групах з терміном перебуванням дітей 10 год. 30хв., 12 годин;

– 12 грн. 10 коп. в І молодших групах з цілодобовим перебуванням дітей;

– 14 грн. 00 коп. в дошкільних групах з терміном перебування дітей 10 год. 30 хв., 12 годин;

–14 грн. 60 коп. в дошкільних групах з цілодобовим перебуванням дітей.

3.Для дітей з сімей, які належать до інших територіальних громад встановити батьківську плату за харчування згідно з п.1 даного рішення.

4.Встановити, що пільгові умови передбачені п.2 даного рішення поширюються на дітей, які виховуються в дошкільних навчальних закладах м. Тернополя, але проживають за межами міста Тернополя, тільки за наявності відповідної угоди про здійснення міжбюджетних трансфертів між Тернопільською міською радою та об’єднаною територіальною громадою чи органом місцевого самоврядування.

5.Звільнити від плати за харчування:

– дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях;

– дітей - інвалідів;

– дітей з сімей, в яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється Законом України “Про Державний бюджет на 2017 рік” для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних навчальних закладах;

- дітей, із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України ”Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”

– дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків;

– дітей, які потребують корекції фізичного або розумового розвитку у дошкільних навчальних закладах (групах) спеціального призначення (ДНЗ № 2 – 2 сурдогрупи, 2 групи ЗНМ – ЗПР, ДНЗ № 8 - 2 групи, ДНЗ № 34- 1 група для дітей з вадами інтелекту, НВК № 28 -1 група - порушення зору(сліпі) / ЗПР);

 – дітей санаторних груп з малими та затухаючими формами туберкульозу.

6.Звільнити від плати за харчування дітей із сімей, які проживають у м. Тернополі:

- батьки яких загинули під час участі в АТО;

- батьки яких отримали інвалідність під час участі в АТО;

- батьки яких є учасниками бойових дій на території проведення АТО, учасниками війни на території проведення АТО відповідно до висновків соціальних служб.

7.Зменшити на 50 відсотків розмір плати за харчування дітей для батьків у сім’ях яких троє і більше дітей до 18 років (до 23 років, якщо дитина навчається за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах) і встановити батьківську плату на одну дитину в день:

– 5 грн. 75 коп. в І молодших групах з терміном перебуванням дітей 10 год. 30 хв., 12 годин;

– 6 грн. 05 коп. В І молодших групах з цілодобовим перебуванням дітей;

– 7 грн. 00 коп. в дошкільних групах з терміном перебування дітей 10 год. 30 хв., 12 годин;

– 7 грн. 30 коп. в дошкільних групах з цілодобовим перебуванням дітей.

8.Для оформлення пільг на харчування у дошкільних навчальних закладах потрібно надати документи:

8.1. Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування:

- заява опікуна;

- копія свідоцтво про народження;

- копія документа, що посвідчує опіку (рішення суду або виконавчого комітету)

8.2. Для дітей – інвалідів:

- заява одного з батьків;

- копія свідоцтво про народження;

- довідка управління праці та соціального захисту населення, що підтверджує статус дитини.

8.3. Для дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»:

- заява одного з батьків;

- копія свідоцтво про народження;

- довідка управління праці та соціального захисту населення, що підтверджує статус малозабезпеченої родини.

8.4. Для дітей із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму):

- заява одного з батьків;

- копія свідоцтво про народження;

- довідки про сукупний дохід кожного члена сім’ї за попередній квартал, що видані за місцем отримання доходів;

- довідка про склад сім’ї, видана житлово-комунальними організаціями (територіальною громадою).

8.5. Для дітей, батьки яких є учасниками бойових дій на території проведення АТО, батьки яких отримали інвалідність під час участі в АТО та дітей загиблих батьків під час дій в АТО:

- заява матері дитини;

- копія свідоцтво про народження;

- копія документа на пільги, встановлені законодавством України для ветеранів війни

 - учасників бойових дій, або довідка (наказ) з військової частини, в якій дійсно один з батьків виконує службові (бойові завдання) у зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей;

- висновок соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (для батьків які є учасниками бойових дій на території проведення АТО)

8.6. Для дітей пільгової категорії зазначеної у п.2, п.4 даного рішення:

- заява одного з батьків;

- копія свідоцтво про народження;

- документ, що посвідчує проживання (реєстрацію) (довідка про реєстрацію (перебування), або довідка про склад сім’ї, видана житлово-комунальними організаціями (територіальною громадою)

8.7. Для дітей, в родинах яких склалися складні життєві обставини:

- клопотання керівника закладу;

- копія свідоцтво про народження;

- заява батьків;

- акт обстеження матеріально – побутових умов життя дитини, з висновками, що підтверджують СЖО родини;

- довідка центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про те, що родина стоїть на обліку у СЖО.

8.8. Для дітей із багатодітних сімей:

- заява батьків;

- копія свідоцтво про народження (всіх неповнолітніх дітей);

- копія посвідчення або довідки, що підтверджує статус багатодітної родини;

- довідка про склад сім’ї, видана житлово-комунальними організаціями (територіальною громадою).

9.Звільнення батьків від плати або зменшення розміру плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах запроваджується в місячний термін після подання відповідних документів згідно з п.8 даного рішення.

10.У літній оздоровчий період (з 01 червня по 31 серпня) збільшити батьківську плату на 10 відсотків.

10.1.Встановити у літній оздоровчий період плату за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах м. Тернополя на одну дитину в день:

- 20грн. 36 коп. в І молодших групах з терміном перебуванням дітей 10 год. 30 хв., 12 годин;

  - 21 грн. 46коп. В І молодших групах з цілодобовим перебуванням дітей;

  - 24 грн. 20 коп. в дошкільних групах з терміном перебування дітей 10 год. 30 хв., 12 годин;

- 25 грн. 30 коп. в дошкільних групах з цілодобовим перебуванням дітей.

10.2.Встановити у літній оздоровчий батьківську плату за харчування однієї дитини в день пільгової категорії зазначеної у п. 2, 4 даного рішення:

- 12 грн. 66 коп. в І молодших групах з терміном перебуванням дітей 10 год. 30 хв., 12 годин;


 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками