Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Громадські слухання за одним із заходів, що реалізується в рамках проекту «Розвиток міської інфраструктури – 2» в ході співпраці з Міжнародним банком реконструкції та розвитку

КП «Тернопільводоканал» повідомляє, що 22.04.2019 р. о 11:00 год. будуть проводитись громадські слухання за одним із заходів, що реалізується в рамках проекту «Розвиток міської інфраструктури – 2» в ході співпраці з Міжнародним банком реконструкції та розвитку, а саме – «Оптимізація системи подачі та розподілу води та стоків, включаючи заміну та санацію мереж водопостачання та водовідведення» згідно контракту TER-ICB-09.

Даним заходом передбачається «Реконструкція розподільчої мережі виходу з ВНС №4 по вул.15 квітня в м.Тернополі», яка включає заміну розподільчої мережі DN 300-600 мм на DN 300-500 мм, включаючи заміну запірної арматури та встановлення засобів обліку.

Громадські слухання відбудуться за адресою: вул. Танцорова,7 в актовому залі КП «Тернопільводоканал».

Споживачі можуть надсилати свої зауваження та пропозиції на поштову адресу: вул.Танцорова,7 м.Тернопіль, 46008, Україна або на електронну адресу info@vodokanal.te.ua із зазначеним в темі листа “зауваження/пропозиції щодо реконструкції розподільчої мережі». Пропозиції та зауваження від споживачів приймаються до 20 квітня 2019 року.