Керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Передати в оперативне управління управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна нежитлові будівлі, згідно з додатком, (додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.