Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул. Миколи Карпенка, 12г гр. Пуцентелу Є. Я.

Розглянувши звернення гр. Пуцентела Євгена Ярославовича, керуючись ст. 12, 40, 116, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м. Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Пуцентелу Євгену Ярославовичу землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0028 га для будівництва індивідуального гаража за адресою вул. Миколи Карпенка, 12г.

2. Передати гр. Пуцентелу Євгену Ярославовичу (РНОКПП__) безоплатно у власність земельну ділянку (кад. номер 6110100000:13:013:0143) площею 0,0028 га для будівництва індивідуального гаража за адресою вул. Миколи Карпенка, 12г.

3. Зобов’язати гр. Пуцентела Євгена Ярославовича:

3.1 Здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.4. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування