Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул. Гуцульська,_ гр. Майбороді М. Б.

Розглянувши звернення гр. Майбороди Марії Богданівни, керуючись ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м. Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити гр. Майбороді Марії Богданівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0186 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (під літерою «А») за адресою вул. Гуцульська,_.

2. Передати гр. Майбороді Марії Богданівні (РНОКПП__) безоплатно у власність земельну ділянку (кад. номер 6110100000:07:009:0149) площею 0,0186 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (під літерою «А») за адресою вул. Гуцульська,_.

3. Зобов’язати гр. Майбороду Марію Богданівну:

3.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
3.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.

3.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку, господарських будівель і споруд.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування