Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул. Старий Поділ, 11 ТОВ «ПРОМІНВЕСТ-Т»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОМІНВЕСТ-Т», керуючись ст. 12, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», «Про землеустрій», Генеральним планом м. Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «ПРОМІНВЕСТ-Т» (код ЄДРПОУ 44931694) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1400га в оренду терміном на п’ять  років для обслуговування нежитлових приміщень за адресою вул. Старий Поділ, 11.

2. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОМІНВЕСТ-Т» в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення.

Поіменне голосування