Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул. Текстильна,34г гр.Маркуш А.Б. та гр.Болюху В.В.

Розглянувши звернення гр.Маркуш Анастасії Богданівни та гр.Болюха Віталія Васильовича, керуючись ст.12, 122, 123, 124, Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», «Про землеустрій», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл гр. Маркуш Анастасії Богданівні (РНОКПП__) та гр.Болюху Віталію Васильовичу (РНОКПП__) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0920га в оренду терміном на п’ять років для обслуговування нежитлової будівлі заготівельного складу під літ. «В» за адресою вул. Текстильна,34г.

2.Зобов’язати гр.Маркуш Анастасію Богданівну та гр.Болюха Віталія Васильовича, в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), зазначену в п.1 даного рішення.

Поіменне голосування