Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул. Степана Будного гр. Литвину Б. М.

Розглянувши звернення гр. Литвина Богдана Михайловича, керуючись ст. 12, 40, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Литвину Богдану Михайловичу (РНОКПП__) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0098 га в оренду терміном на п’ять років для будівництва індивідуального гаража за адресою вул. Степана Будного .

2. Зобов’язати гр. Литвина Богдана Михайловича в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування