Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул.Тролейбусна,5 гр.Піх Р.Й.

Розглянувши звернення гр.Піх Руслана Йосиповича, керуючись ст. 12, 123, 124 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», «Про землеустрій», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:
1.Дати дозвіл гр.Піх Руслану Йосиповичу (РНОКПП__) на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0699га в оренду терміном на п’ять років для обслуговування викуплених будівель та споруд за адресою вул.Тролейбусна,5.

2.Зобов’язати гр.Піх Руслана Йосиповича в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), зазначеної в п.1 даного рішення.

Поіменне голосування