Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про поновлення договорів оренди землі

З метою спрощення процедури поновлення договорів оренди землі, керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про оренду землі", ст.12, 93, 116, 124, 125, 126, 126-1, 134 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Поновити договори оренди землі, після закінчення строку, на який їх укладено, на такий самий строк, але не більше 5 років і на таких самих умовах, передбачених попереднім договором з моменту їх закінчення, згідно з додатками 1,2,3 (додаються).

2.Договори оренди землі щодо земельних ділянок, на яких розташовані тимчасові споруди (окрім земельних ділянок, що перебувають в оренді комунальних підприємств та земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право оренди на які набуте на земельних торгах) та земельних ділянок сільськогосподарського призначення (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення фермерського господарства) строк оренди яких закінчується в період з 01.01.2023 року по 31.12.2023 року, після закінчення строку, на який їх  укладено, поновити строком на 1 рік  (із врахуванням пункту 27 розділу X Перехідні положення Земельного кодексу України).

3. Поновленню підлягають договори оренди землі, вказані в п.1, 2 цього рішення щодо яких будуть відповідні звернення від орендарів, в строки, визначені чинним законодавством та умовами діючих договорів, за умови: належного виконання ними умов договорів оренди та відсутності заборгованості з орендної плати за землю; орендарі яких зареєстровані як платники податків м. Тернополя; в разі відсутності заяви однієї із сторін про виключення з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відомостей про поновлення договору.

4. Орендарям право користування земельною ділянкою оформити відповідно до Законів України "Про оренду землі", "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування