Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Тернопільелектротранс»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Тернопільської міської ради від 30.09.2022 №255/2022, з метою ефективного та стабільного функціонування підприємства, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Статуту комунального підприємства «Тернопільелектротранс», затвердженого рішенням Тернопільської міської ради від 11.07.2022 №8/п16/19 «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Тернопільелектротранс»», а саме в пункті 4.2. змінити розмір статутного капіталу з 208 773 767, 73 (двісті вісім мільйонів сімсот сімдесят три тисячі сімсот шістдесят сім гривень 73 коп.) на 210 344 387,73 (двісті десять мільйонів триста сорок чотири тисячі триста вісімдесят сім гривень 73 коп.) та затвердити Статут в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.

Поіменне голосування