Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про внесення змін в рішення міської ради від 20.04.2018 №7/24/16 «Про затвердження Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Тернополя»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання ДП «Сервіс ТЕТ» комунального підприємства «Тернопільелектротранс» від 04.08.2022 №11/2022, з метою забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Тернополя, ефективного та стабільного функціонування підприємства, враховуючи висновок постійної комісій міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в додаток до рішення міської ради від 20.04.2018 №7/24/16 «Про затвердження Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Тернополя» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням коммунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.

Поіменне голосування