Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Підприємство матеріально – технічного забезпечення» Тернопільської міської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання комунального підприємства «Підприємство матеріально - технічного забезпечення» Тернопільської міської ради, з метою ефективного та стабільного функціонування підприємства, враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 02.05.2022 №407 «Про виділення коштів з резервного фонду», висновок постійної комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до Статуту комунального підприємства «Підприємство матеріально - технічного забезпечення» Тернопільської міської ради (КОД 14041652), затвердженого рішенням міської ради від 16.05.2022 №8/п15/14, а саме: збільшити розмір статутного капіталу комунального підприємства «Підприємство матеріально - технічного забезпечення» Тернопільської міської ради (КОД 14041652) на 2 500 000, 00 (два мільйони п’ятсот тисяч грн. 00 коп.) до 4 984 800, 00 (чотирьох мільйонів дев’ятсот вісімдесят чотирьох тисяч восьмисот грн. 00 коп.).

2. Відповідно до п.1 даного рішення, Статут комунального підприємства «Підприємство матеріально - технічного забезпечення» Тернопільської міської ради викласти в новій редакції, згідно з додатком (додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.

Поіменне голосування