Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою с. Чернихів Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Дзюбановському М.А.

Розглянувши звернення гр. Дзюбановського Михайла Андрійовича, керуючись ст.12, 33, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Дзюбановському Михайлу Андрійовичу (рнокпп ___) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 2.0000 га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Чернихів Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Дзюбановського Михайла Андрійовича в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування