Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою с. Курівці Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Богач Л.Ф.

Розглянувши звернення гр. Богач Лесі Федорівни, керуючись ст.12, 35, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Богач Лесі Федорівні (РНОКПП ___) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0607 га безоплатно у власність для ведення садівництва за адресою с. Курівці  Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Богач Лесю Федорівну в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування