Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою с. Вертелка (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Ладиненко Т.А.

Розглянувши звернення гр. Ладиненко Тетяни Андріївни, керуючись ст.12, 33, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Ладиненко Тетяні Андріївні (рнокпп ___) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,2001 га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Вертелка (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить  до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Ладиненко Тетяну Андріївну в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування