Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресою с. Чернихів Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Басараб М.С.

Розглянувши звернення гр. Басараб Марії Степанівни, керуючись ст. 12, 33, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Басараб Марії Степанівні (рнокпп ___) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,3318 га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства, з них:

 - ділянка № 1 площею 0,1000 га,

 - ділянка № 2 площею 0,2318 га

за адресою с. Чернихів Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Басараб Марію Степанівну в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування