Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресою с. Вертелка Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Гесюк М.О.

Розглянувши звернення гр. Гесюк Марії Олексіївни, керуючись ст.12, 33, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Гесюк Марії Олексіївні (рнокпп ___) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,8859 га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту), з них:

- земельна ділянка №1 площею 0,4164 га

- земельна ділянка №2 площею 0,4695 га

за адресою с. Вертелка Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Гесюк Марію Олексіївну в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування