Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Березова, гр.Босюк Г.М., Босюку Б.І., Босюку Т.Б., Босюку І.Б.

Розглянувши звернення гр.Босюк Ганни Михайлівни, Босюка Богдана Івановича, Босюка Тараса Богдановича, Босюка Ігоря Богдановича, керуючись ст.12,40,89,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0481га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Березова, гр.Босюк Ганні Михайлівні, Босюку Богдану Івановичу, Босюку Тарасу Богдановичу, Босюку Ігорю Богдановичу.

2. Передати гр.Босюк Ганні Михайлівні (РНОКПП ___), Босюку Богдану Івановичу (РНОКПП ___), Босюку Тарасу Богдановичу (РНОКПП ___), Босюку Ігорю Богдановичу (РНОКПП ___) безоплатно у спільну сумісну власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:02:009:0094) площею 0,0481га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Березова,.

3. Зобов’язати гр.Босюк Ганну Михайлівну, Босюка Богдана Івановича, Босюка Тараса Богдановича, Босюка Ігоря Богдановича:

3.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельнокадастровій документації.

3.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування