Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул. 15 Квітня, 25а ФО-П Неживій М.С.

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Неживої Марії Семенівни, керуючись ст. 12, 79-1, 123 Земельного Кодексу України, Законами України «Про землеустрій», «Про місцеве самоврядування в Україні», Генеральним планом м. Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл  фізичній особі-підприємцю Неживій Марії Семенівні  (рнокпп  ___) на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0280га в оренду терміном на п’ять років для обслуговування викупленого приміщення сфери послуг (пральня з адмінприміщеннями) за адресою вул. 15 Квітня, 25а.

2.Зобов’язати фізичну особу-підприємця Неживу Марію Семенівну в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі.

Поіменне голосування