Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою проспект Злуки,1б гр.Захарчуку М.П.

Розглянувши звернення гр.Захарчука Миколи Петровича, керуючись ст.12, 123, 124, 125, 126, 186-1 Земельного кодексу України, Законами України «Про землеустрій», «Про оренду землі», «Про місцеве самоврядування в Україні», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити  гр.Захарчуку Миколі Петровичу (рнокпп) проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0172га в оренду терміном на п’ять років для обслуговування торгового кіоску за адресою проспект Злуки,1б.

2.Надати гр.Захарчуку Миколі Петровичу (рнокпп) земельну ділянку площею 0,0172га  (кад. номер 6110100000:04:001:0537) в оренду терміном на п’ять років для обслуговування торгового кіоску за адресою проспект Злуки,1б, з правом поділу даної земельної ділянки та передачі в суборенду.

3.Віднести земельну ділянку, вказану в п.2 даного рішення, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати  гр.Захарчука Миколу Петровича  в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію права користування земельною ділянкою відповідно до чинного законодавства.

Поіменне голосування