Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул. М. Кривоноса, 6а ТОВ «Український регіональний фонд народної медицини»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Український регіональний фонд народної медицини», керуючись ст. 12, 79-1, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», Генеральним планом м. Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Український регіональний фонд народної медицини» (код ЄДРПОУ 14028918) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1151га в оренду терміном на п’ять років для обслуговування нежитлових приміщень столової за адресою вул. М.Кривоноса, 6а.

2.Зобов`язати товариство з обмеженою відповідальністю «Український регіональний фонд народної медицини» в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення.

Поіменне голосування