Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки за адресою вул.Піскова, гр.Білінській Г.Д.

Розглянувши звернення гр.Білінської Галини Данилівни, керуючись ст.12,40,79- 1,116,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати гр.Білінській Галині Данилівні (рнокпп  ___) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:08:016:0080) площею 0,0952га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Піскова,.

2. Договір оренди землі від 05.08.2020 року, зареєстрований в Книзі записів засвідчення факту реєстрації від 02.09.2020р. за №6305 – розірвати за взаємною згодою сторін.

3. Зобов’язати гр.Білінську Галину Данилівну:

3.1 Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3.2.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.4. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень.

3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування та з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування