Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Микулинецька, гр.Дмитрук Г.С.

Розглянувши звернення гр.Дмитрук Галини Семенівни, керуючись ст.12, 40, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Пункт 20 додатку до рішення Тернопільської міської ради від 12.12.2003р. №4/9/94 «Про передачу в спільну приватну власність та надання в оренду земельних ділянок громадянам» - вважати таким, що втратив чинність. (Дмитрук Г.С., Ревак А.С.).

2. Дати дозвіл гр.Дмитрук Галині Семенівні (рнокпп  ___) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0718га безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Микулинецька,.

3. Зобов’язати гр.Дмитрук Галину Семенівну в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування