Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресою с. Чернихів Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Вижиковському С.С.

Розглянувши звернення гр. Вижиковського Степана Степановича, керуючись ст. 12, 33, 79-1, 107, 116, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів»,  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Вижиковському Степану Степановичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,6270 га для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту) за адресою с. Чернихів Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Передати гр. Вижиковському Степану Степановичу (рнокпп  ___) безоплатно у власність земельні ділянки загальною площею 0,6270 га для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту), з них:

- земельна ділянка №1 площею 0,1700 га (кад.номер 6122689500:02:001:0424),

- земельна ділянка №2 площею 0,4570 га (кад.номер 6122689500:01:001:2030)

за адресою с. Чернихів Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

3. Зобов’язати гр. Вижиковського Степана Степановича:

3.1 Здійснити державну реєстрацію речового права на земельні ділянки відповідно до чинного законодавства.

3.2.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.4.Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування