Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресою с. Малашівці Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Мельницькій Н.В.

Розглянувши звернення гр. Мельницької Надії Василівни, керуючись ст.12, 33, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Мельницькій Надії Василівні (рнокпп  ___) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,6228 га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту), з них:

- земельна ділянка площею 0,1600 га,

- земельна ділянка площею 0,2500 га,

- земельна ділянка площею 0,2128 га,

за адресою с. Малашівці Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Мельницьку Надію Василівну в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування