Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресоюс.Іванківці (в межах населеного пункту)Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Кметю В.Я.

Розглянувши звернення гр. Кметя Василя Ярославовича, керуючись ст.12, 33, 79-1, 107, 116,118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцевесамоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Продержавну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рішенняміської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), висновки постійнихкомісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин таекології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Кметю Василю Ярославовичу технічну документацію із землеустрою щодовстановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,3700 гадля ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту) за адресоюс.Іванківці Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Передати гр. Кметю Василю Ярославовичу (рнокпп  __) безоплатно у власністьземельні ділянки загальною площею 0,3700 га для ведення особистого селянськогогосподарства (в межах населеного пункту), з них:

- земельна ділянка №1 площею 0,2500 га (кад.номер 6122685400:03:001:0271),

- земельна ділянка №2 площею 0,1200 га (кад.номер 6122685400:03:001:0272),

за адресою с.Іванківці Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, якеналежить до Тернопільської міської територіальної громади.

3. Зобов’язати гр. Кметя Василя Ярославовича:

3.1 Здійснити державну реєстрацію речового права на земельні ділянки відповідно дочинного законодавства.

3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ домереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.4. Використовувати земельні ділянки за її цільовим призначенням, суворо дотримуватисьвимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічнійдокументації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (намісцевості).

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з итаньмістобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування