Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж територіальної громади в натурі (на місцевості) за адресою вул. Зелена, с.Іванківці (в межах населеного пункту)Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Кметю В.Я.

Розглянувши звернення гр. Кметя Василя Ярославовича, керуючись ст.12, 40, 79-1, 107, 116, 118, 120, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцевесамоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Продержавну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рішенняміської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», технічну документацію із землеустрою щодовстановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Кметю Василю Ярославовичу технічну документацію із землеустрою щодовстановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1300 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд заадресою вул. Зелена, с. Іванківці (в межах населеного пункту) Тернопільського(Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Передати гр. Кметю Василю Ярославовичу (рнокпп  __) безоплатно у власністьземельну ділянку (кад.номер 6122685400:03:001:0273) площею 0,1300 га для будівництва таобслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Зелена, с.Іванківці (в межах населеного пункту) Тернопільського (Зборівського) районуТернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

3. Зобов’язати гр. Кметя Василя Ярославовича :

3.1. Здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно дочинного законодавства.

3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ домереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.4. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватисьвимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічнійдокументації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (намісцевості).

3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливістьнового будівництва чи реконструкції житлового будинку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування