Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації ізземлеустрою щодо встановлення меж територіальної громади в натурі (на місцевості) за адресоюс. Іванківці (в межах населеного пункту)Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Мізерній М.Д.

Розглянувши звернення гр. Мізерної Марії Дем’янівни,  керуючись ст.12,33,79-1,107,116,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів»,    технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Мізерній Марії Дем’янівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту) за адресою с. Іванківці Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Передати гр. Мізерній Марії Дем’янівні (рнокпп) безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту), (кад.номер 6122685400:03:001:0269), за адресою с. Іванківці Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

3. Зобов’язати гр. Мізерну Марію Дем’янівну:

3.1 Здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельної ділянки до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.4. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування