Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Тиха, _ гр.Наломенко Х.З.

Розглянувши звернення гр.Наломенко Христини Зіновіївни, керуючись ст.12,40,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0400га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Тиха, _ гр. Наломенко Христині Зіновіївні.

2. Передати гр. Наломенко Христині Зіновіївні (рнокпп __) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:12:018:0200) площею 0,0400га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Тиха, _.

3. Зобов’язати гр. Наломенко Христину Зіновіївну:

3.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.

3.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.

Поіменне голосування