Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.О.Довженка гр. Новак Ю.В.

Розглянувши звернення громадянина, керуючись ст.12, 40, 118, 121, 122, 125, 126, 141 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Новак Юлії Вікторівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0012 га для будівництва індивідуального гаража за адресою вул. О.Довженка.

2. Припинити право користування Тернопільській обласній організації Всеукраїнської спілки автомобілістів (код ЄДРПОУ 05508884) земельною ділянкою площею 0,0012 га за адресою вул.О.Довженка, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3. Передати гр. Новак Юлії Вікторівні (РНОКПП _________) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:08:015:0797) площею 0,0012 га для будівництва індивідуального гаража за адресою вул. О.Довженка.

4. Зобов’язати гр. Новак Юлію Вікторівну:

4.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

4.3.Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.

4.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

4.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції індивідуального гаража.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування