Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул.Текстильна гр.Грицану Д.Р.

Розглянувши звернення гр.Грицана Дениса Руслановича, керуючись ст.12, 40, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Пункт 1 додатку до рішення міської ради від 22.11.2018р. №7/30/114 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Текстильна (гр.Сорока Л.П. та інші)» - вважати таким, що втратив чинність.

2. Дати дозвіл гр.Грицану Денису Руслановичу (РНОКПП __) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею до 0,0030га у власність для будівництва індивідуального гаража за адресою вул.Текстильна.

3. Зобов’язати гр.Грицана Дениса Руслановича в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). 

Поіменне голосування