Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул.Н.Яремчука,14 гр.Грищуку О.В.

Розглянувши звернення гр.Грищука Олександра Вікторовича, керуючись ст.12, 36, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про оренду землі», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр.Грищуку Олександру Вікторовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0082га для ведення городництва за адресою вул.Н.Яремчука,14.

2. Надати гр.Грищуку Олександру Вікторовичу (рнокпп __) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку (кад.номер 6110100000:13:011:0029) площею 0,0082га для ведення городництва за адресою вул.Н.Яремчука,14.

3. Зобов’язати гр.Грищука Олександра Вікторовича в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

Поіменне голосування