Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про депутатське звернення Ольги Шахін

Керуючись ст. 13, 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Підтримати депутатське звернення Ольги Шахін до міського голови Сергія Надала щодо звільнення від плати за оренду комунального майна  суб’єктів господарювання,  які здійснюють підприємницьку діяльність в приміщеннях комунальної власності  та не використовували орендовані  приміщення в період, визначений в п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 (додається).

2. Направити депутатське звернення Ольги Шахін щодо звільнення від плати за оренду комунального майна  суб’єктів господарювання,  які здійснюють підприємницьку діяльність в приміщеннях комунальної власності та не використовували орендовані  приміщення в період з 00 годин 00 хвилин 8 січня 2021р. до 00 годин 00 хвилин 25 січня 2021р., визначений в п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020р. №1236, головним розпорядникам коштів Тернопільської міської ради та балансоутримувачам комунального майна.

3. Головним розпорядникам коштів Тернопільської міської ради та балансоутримувачам комунального майна здійснити аналіз на предмет використання приміщень комунальної власності суб’єктами господарювання в період, визначений в п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020р. №1236 та, за необхідності, підготувати відповідні проекти рішень про звільнення їх від орендної плати.

Поіменне голосування