Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресою вул.Дубовецька,9 (гр.Касіян Г.М. та інші)

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.12, 40, 118, 121, 125, 126, 141 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуальних гаражів за адресою вул.Дубовецька,9.
2. Вилучити з користування обслуговуючого кооперативу «Гаражного кооперативу «Гудок-Тернопіль» (код ЄДРПОУ 24622054) земельні ділянки за адресою вул.Дубовецька,9, враховуючи письмову згоду землекористувача, згідно з додатком (додається).
3. Передати громадянам безоплатно у власність земельні ділянки для будівництва індивідуальних гаражів за адресою вул.Дубовецька,9, згідно з додатком (додається).
4. Зобов’язати громадян:
4.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельні ділянки відповідно до чинного законодавства.
4.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
4.3.Використовувати земельні ділянки за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.
4.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
4.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції індивідуальних гаражів.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.