Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Степова,____ гр.Дебері М.Ю., Дебері К.С., Дебері А.С.

Розглянувши звернення гр.Дебери Миколи Юрійовича, Дебери Костянтина Сергійовича, Дебери Артема Сергійовича, керуючись ст.12,40,89,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0744га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Степова,____ гр.Дебері Миколі Юрійовичу, Дебері Костянтину Сергійовичу, Дебері Артему Сергійовичу.
2. Передати гр.Дебері Миколі Юрійовичу (рнокпп _____________), Дебері Костянтину Сергійовичу (рнокпп _____________), Дебері Артему Сергійовичу (рнокпп _____________) безоплатно у спільну сумісну власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:13:008:0225) площею 0,0744га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Степова,____.
3. Зобов’язати гр.Деберу Миколу Юрійовича, Деберу Костянтина Сергійовича, Деберу Артема Сергійовича:
3.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
3.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.
3.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.