Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул.Гайова-бічна,___ гр.Гринів Ю.І., Гринів Л.Б., Башір М.В.

Розглянувши звернення гр.Гринів Юлії Ігорівни, Гринів Лілії Борисівни, Башір Марії Володимирівни, керуючись ст.12,40,79-1,89,107,116,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити гр.Гринів Юлії Ігорівні, Гринів Лілії Борисівні, Башір Марії Володимирівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0837га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Гайова-бічна,___.
2. Передати гр.Гринів Юлії Ігорівні (рнокпп _____________), Гринів Лілії Борисівні (рнокпп _____________), Башір Марії Володимирівні (рнокпп _____________) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:12:015:0099) площею 0,0837га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Гайова-бічна,___.
3. Зобов’язати гр.Гринів Юлію Ігорівну, Гринів Лілію Борисівну, Башір Марію Володимирівну:
3.1 Здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
3.2.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
3.4.Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.