Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (місцевості) за адресою вул.А.Манастирського,___ гр.Дуць П.О.

Розглянувши звернення гр.Дуць Петра Орестовича, керуючись ст.12, 40, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про оренду землі», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити гр.Дуць Петру Орестовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0075га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.А.Манастирського,___.
2.Надати гр.Дуць Петру Орестовичу (рнокпп _____________) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку (кад.номер 6110100000:08:005:0018) площею 0,0075га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.А.Манастирського,____.
3. Зобов»язати гр.Дуць Петра Орестовича в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.