Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Волинська,_____ гр.Фецану Б.Т.,Фецан О.Л.

Розглянувши звернення гр.Фецана Богдана Тарасовича, Фецан Олени Леонідівни, керуючись ст.12,40,89,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0600га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Волинська,_____ гр.Фецану Богдану Тарасовичу, Фецан Олені Леонідівні.
2. Передати гр.Фецану Богдану Тарасовичу (рнокпп _____________), Фецан Олені Леонідівні (рнокпп _____________) безоплатно у спільну сумісну власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:13:002:0099) площею 0,0600га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Волинська,_____.
3. Зобов’язати гр.Фецана Богдана Тарасовича, Фецан Олену Леонідівну:
3.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
3.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.
3.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.