Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.В.Будзиновського,_______ гр.Гладію С.В.

Розглянувши звернення гр.Гладія Сергія Васильовича, керуючись ст.12,40,118,120,121,125,126,141 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0302га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.В.Будзиновського,______ гр.Гладію Сергію Васильовичу.
2.Припинити гр.Гриньо Галині Іванівні (рнокпп _____________) право користування земельною ділянкою площею 0,0307га за адресою вул.В.Будзиновського,8, в зв’язку із смертю землекористувача.
3. Передати гр.Гладію Сергію Васильовичу (рнокпп _____________) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:07:011:0289) площею 0,0302га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.В.Будзиновського,____.
4. Зобов’язати гр.Гладія Сергія Васильовича:
4.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
4.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
4.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.
4.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
4.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.