Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою проспект Ст.Бандери,83 б ОСББ «ГРІН ТАУН»

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ГРІН ТАУН», керуючись ст.12,42,92,122,123,125,126,186-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Генеральним планом м. Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ГРІН ТАУН» (код ЄДРПОУ 43504835) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,5674га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою проспект Ст. Бандери,83 б з правом передачі у постійне користування.
2. Зобов’язати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ГРІН ТАУН» в шестимісячний термін подати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, на розгляд міської ради.