Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про призначення іменних стипендій Тернопільської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення міської ради від 26.01.2016р. №7/5/60 «Про іменні стипендії Тернопільської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Тернополя» (зі змінами та доповненнями), з метою підтримки обдарованих, талановитих учнів навчальних закладів міста Тернополя, враховуючи результати засідання конкурсної комісії для організації роботи з розгляду, відбору та висунення кандидатів на іменну стипендію Тернопільської міської ради (протокол комісії додається), висновки постійних комісій міської ради з гуманітарних питань, з питань бюджету та фінансів міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Призначити іменні стипендії в галузі наук обдарованим та талановитим учням закладів загальної середньої, позашкільної та мистецької освіти Тернопільської міської територіальної громади у 2020-2021 н.р., згідно з додатком 1 (додається).
2.Призначити стипендії міського голови «Кращий учень закладу освіти»/«Кращий студент закладу освіти» для одного учня/учениці (студента/студентки) кожного закладу загальної середньої, позашкільної, мистецької освіти, Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя та закладів професійно-технічної освіти, що фінансуються з місцевого бюджету Тернопільської міської територіальної громади, Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола у 2020-2021 н.р., згідно з додатком 2 (додається).
3. Закладам загальної середньої, позашкільної, мистецької, професійно-технічної освіти Тернопільської міської ради, Галицькому коледжу ім. В. Чорновола, Технічному коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя, управлінням освіти і науки, культури і мистецтв Тернопільської міської ради здійснити виплату іменних стипендій відповідно до пункту 4.3 Положення про іменні стипендії Тернопільської міської ради для обдарованих дітей Тернопільської міської територіальної громади.
4.Відповідальність за своєчасну виплату стипендій покласти на управління освіти і науки, культури і мистецтв Тернопільської міської ради.
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з гуманітарних питань.